Witajcie kochani, dziś troszeczkę więcej z życia codziennego. Jak pewnie zauważyliście ostatnio blog na jakiś czas zamarł, wspominałam że przerwa była związana z remontem.

Remont trwa i trwa … ale w końcu jedno z pomieszczeń jest praktycznie w 100% gotowe. Zanim pokażę wam zdjęcia przed i po to napiszę kilka słów o remoncie i naszym nowym mieszkaniu.

Z mężem zdecydowaliśmy się  na gruntowny remont części mojego starego domu rodzinnego. Dom został zbudowany kilka lat przed rozpoczęciem II wojny światowej, obecnie znajdują się w nim oddzielne cztery mieszkania. Cały dół to mieszkanie mojej rodziny, my zamieszkamy na połowie pierwszego piętra. W tym momencie w domu jest do zrobienia dosłownie wszystko (od dachu po okna, elewację, ocieplenie itd.), ponieważ gruntowne remonty praktycznie nigdy nie były w nim robione. Nasze mieszkanko składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i bardzo małego korytarzyka.

Dziś pokażę Wam łazienkę zbudowaliśmy ją od podstaw. Wydzielona została z części pokoju w którym będzie sypialnia, nie jest duża, ale nam w zupełności wystarczy. Zdecydowaliśmy się tylko i wyłącznie na prysznic, nie wiem na ile to rozwiązanie będzie praktyczne, bo do tej pory korzystałam z łazienki w której była tylko wanna. Prawdopodobnie mogę mieć też problem z przechowywaniem różnych łazienkowych ‘dupereli’ z tego względu, że na razie mamy jedną szafkę, więc będę musiała wykombinować coś co wpasuje się w klimat naszej łazienki. A oto ona

CAM00630            widok od strony sypialni (początki remontu)

kolaz 1.1

W tym momencie tak właśnie wygląda nasza łazienka i jeśli o nią chodzi to brakuje tylko drobiazgów. Jeśli chodzi o resztę mieszkania wygląda to troszeczkę inaczej.Jak Wam się podoba? 🙂

mieszkanie12

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie remontu, czy sklepów gdzie poszczególne rzeczy były kupowane, piszcie w komentarzach na pewno odpowiem. A może znacie ciekawe rozwiązania na przechowywanie w łazience?

pozdrawiam cieplutko

Ania 🙂

Reklamy